Web sitemiz ve paylaşımlarımız ile ilgili her türlü konuda sorularınızı yanıtlamaktan, görüş ve düşüncelerinizi dinlemekten mutluluk duyarız. İletişim için aşağıda yer alan formu kullanabilir ya da belirtilen iletişim araçlarından bize ulaşabilirsiniz.

submaksimal.com İletişim

  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook
  • Twitter
İletişim

Biz Kimiz?

Antrenörlük

Ekibimizde bulunan Antrenörler alanında donanımlı ve bilgili olmanın yanında bilgisini aktarabilecek en az 3. Kademe Antrenörlük belgesi olan kişilerden oluşmaktadır.

Ayrıca ekibimiz Fitness,Pilates,Tenis branşlarında aktif olarak görev alan kişilerdir.

istanbul_üniversitesi_logo.jpg

İstanbul Üniversitesi

Ekibimizde bulunan Antrenörlerin hepsi İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük bölümünü başarılı bir şekilde bitiren kişilerdir.Spor hakkında bilimsel bilgiler ile 4 yıl boyunca yoğrulmuşlardır.Amacımız 4 yıl boyunca öğrendiğimiz Akademik bilgileri bu site vasıtasıyla sizin ile paylaşmaktır.

Kondisyon ve Antrenman

Ekibimiz İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden aldıkları akademik bilgiler ışığında Yıllık,Haftalık ve Birim Antrenman Planlanmasında özel olma,geriye dönüş,periyodizasyon,yüklenme,

yorgunluk ve uyum gibi antrenmanın İlkelerinden ödün vermeyerek, bu doğrultuda çalışırlar.Gene ekibimizde alanında aktif olarak Kondisyonerlik yapan kişiler mevcuttur.

© 2020 submaksimal.com

Tüm hakları saklıdır.