top of page

 

Web sitemiz ve paylaşımlarımız ile ilgili her türlü konuda sorularınızı yanıtlamaktan, görüş ve düşüncelerinizi dinlemekten mutluluk duyarız. İletişim için aşağıda yer alan formu kullanabilir ya da belirtilen iletişim araçlarından bize ulaşabilirsiniz.

submaksimal.com İletişim

Sosyal Medya
  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook
  • Twitter
E-Posta :
İletişim

Mesajınızı aldık. En kısa sürede okuyup girmiş olduğunuz mail üzerinden özenli bir şekilde size geri dönüş sağlayacağız. Vakit ayrdığınız için teşekkür ederiz.

russian-dumbbell-crossfit-talc-man-kettl

Antrenörlük

Ekibimizde bulunan Antrenörler alanında donanımlı ve bilgili olmanın yanında bilgisini aktarabilecek en az 3. Kademe Antrenörlük belgesi olan kişilerden oluşmaktadır.

Ayrıca ekibimiz Fitness,Pilates,Tenis branşlarında aktif olarak görev alan kişilerdir. Her zaman bilgiye aç olmamız gerektiğini biliyor sürekli yeni güncel bilgileri öğrenmeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki bilimsel bilgiler dinamiktir; sürekli gelişme ve ilerleme halindedir.

Istanbul_üniversitesi-cerrahpaşa_logosu-

İstanbul Üniversitesi

Ekibimizde bulunan Antrenörlerin hepsi İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük bölümünü başarılı bir şekilde bitiren kişilerdir.Spor hakkında bilimsel bilgiler ile 4 yıl boyunca yoğrulmuşlardır.Amacımız 4 yıl boyunca öğrendiğimiz Akademik bilgileri bu site vasıtasıyla sizin ile paylaşmaktır.

wp6395859-women-battle-rope-wallpapers-m

Kondisyon ve Antrenman

Ekibimiz İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden aldıkları akademik bilgiler ışığında Yıllık,Haftalık ve Birim Antrenman Planlanmasında özel olma,geriye dönüş,periyodizasyon,yüklenme,

yorgunluk ve uyum gibi antrenmanın İlkelerinden ödün vermeyerek, bu doğrultuda çalışırlar. Ekibimizde alanında aktif olarak bireysel Atletik Performans uzmanlığı yapan kişiler mevcuttur.

bottom of page